Onas

Specjalizujemy się …

Od roku 2012, kiedy nasza firma zaczęła świadczyć usługi transportowe krajowe i międzynarodowe, staramy się być doskonałym partnerem biznesowym dla naszych Klientów. Nasze wieloletnie doświadczenie przekłada się na zatrudnianie wysoko wykwalifikowanych pracowników (spedytorów i kierowców), inwestowanie w nowoczesny sprzęt i urządzenia (np.do załadunku i rozładunku) i dobrą organizację. Wszystkie powierzone nam ładunki w całej Europie, każdy transport jest monitorowany i ubezpieczony. Podczas realizacji każdego zamówienia korzystamy z wypracowanych przez lata metod pracy, które gwarantują bezpieczeństwo powierzonym nam towarom, a dzięki temu zadowolenie naszych klientów. Indywidualne podejście i starania naszych spedytorów w znalezieniu najwygodniejszego rozwiązania ocenia cały szereg spokojnych, wieloletnich klientów. Cenimy sobie zaufanie każdego partnera biznesowego i jesteśmy gotowi na rzecz klienta pokonywać własne limity i bariery, dlatego, że wiemy, co jest dla naszych klientów na prawdę ważne. Chętnie przetransportujemy / przewieziemy Wasz towar – szybko, efektywnie i bezpiecznie – już dziś!

NASZYM PARTNEROM ZAPEWNIAMY

O firmie

Szybka i terminowa realizacja

Gwarantujemy szybki, bezpieczny, a co najważniejsze – terminowy transport ładunków.

Zapraszamy do współpracy!

Wiele form współpracy

Możesz liczyć na naszą pomoc na każdym etapie zlecenia zarówno w kwestii importu, jak również eksportu towarów.

Optymalizację kosztów przejazdu

Choć optymalizacja kosztów na pierwszy rzut oka może nie wydawać się taka prosta, to długoterminowe działania, odpowiedni research oraz inwestycja w nowoczesne rozwiązania, mogą przynieść wiele korzyści, a przede wszystkim duże oszczędności. Nasi Klienci mogą liczyć na kompleksowe, a zarazem w pełni zindywidualizowane rozwiązania, dostosowane bezpośrednio do ich potrzeb oraz preferencji.

Wiedza oraz zaangażowanie

Nasze wieloletnie doświadczenie przekłada się na zatrudnianie wysoko wykwalifikowanych pracowników (spedytorów i kierowców), inwestowanie w nowoczesny sprzęt i urządzenia (np.do załadunku i rozładunku) i dobrą organizację.